RSS
47
728x90 ad area

WordPress Live Eklentisi

WordPress Live Eklentisi

BlogcuBlogu‘ndan çok güzel bir WordPress eklentisi haber merkezimize ulaşmış bulunuyor. Türkçe’ye çevrilerek bizimle paylaşılmış olan WordPress Live eklentisi sayesinde o anda sitenizde kim ne nerede görebiliyorsunuz.

BlogcuBlogu kendi tarifiyle eklentiyi şu şekilde anlatıyor:

Live oldukça eğlenceli bir WordPress eklentisi. Bu eklenti sayesinde blogunuzda kimin ne yaptığını aktif olarak görebiliyorsunuz. Yani o an hangi yazılarınızın okunduğunu, kimlerin yazılarınıza yorum yaptığını, kaç kişinin rss bağlantınızdan yazılarınıza ulaştığını Digg Spy gibi görebiliyorsunuz.

Eklentinin son versiyonunu buradan indirebilirsiniz.

Bu güzel eklentiyi bizimle paylaştığı için BlogcuBlogu‘na gönülden teşekkür ederiz.

Yazar: wpdestek
Arkadaşlarınla paylaş:
Yorumlar
Yorum Yap
Vehbi
06 Temmuz 2007, 12:40

Gösterdiği veriler sanırım gerçeği yansıtmıyor.Ben şuan kullanıyorum ama bilmiyorum..

Cevapla
yahya büküm
06 Temmuz 2007, 23:56

ben kurdum ama öyle ahım şahım bir eklenti değil.emekleriniz için çok teşekkür.çalışmalarınızı ilgiyle takip ediyorum.kolay gelsin

Cevapla
omur
08 Temmuz 2007, 23:30

Eklentiyi incelemden sallayarak yazmışsınız. Öyle şişirmişsinizki beklentimin 10 da birini karşılamadı. Madem öneriyorsunuz eklentiyi inceleyip önerin. Öyle nosyon sahibi olmak kolaydeğil !… 🙂

Cevapla
Bilgin
09 Temmuz 2007, 18:35

ya sitede 10 kişi dolaşıyo ama göstermiyo bişi 😀 cok sacma bencede

Cevapla
Emre
09 Temmuz 2007, 21:50

Ömür arkadaşım beklentilerin nedir? Ona göre bir şeyler yazmaya çalışayım. Bir de “nosyon sahibi olmak” nedir?

Cevapla
yaramazadam
15 Temmuz 2007, 18:54

bence gayet acıklayıcı olmus tesekkürler bilgilendirme için.

Cevapla
Eda Suner
30 Temmuz 2007, 03:56

Anında sonuç beklemeyin arkadaşlar çatır çatırda çalışıyor… Neden hemen karalamaya çalışıyorsunuz ki anlamadım.Adamalar emek verip yazmışlar kaldı ki çalışmasa bile ki ÇALIŞIYOR neden bu şekilde agresif yaklaşmalar var anlamış değilim… Valla çocuklar insanoğluna iyilik yaramıyor ben size söyleyeyim.

Cevapla
eCoLL
01 Ağustos 2007, 21:01

Ben kendi sitemde denedim fakat çalışmadı. Son sürüm wp kullanıyorum.. nedeni ne olabilir..

Cevapla
omur
02 Ağustos 2007, 00:18

nosyon:bir sey uzerindeki gerekli bilgi, kavram.
Beklentim:http://digg.com/spy/front
Bu Emre beyin sorusu’nun cevabı. (Beklentiyi kendiniz yaratıyorsunuz digg’i örnek göstererek)
blogcublogu’ndan alıntı olarak yazdığınız için yukarıdaki kelimeleri sarf ettim. wpdestek yani wp altyapısı kullanan kişilere bilgi vermek nosyonuna sahip olduğunuzu zannediyordum.
!…
Başka bir blog sitesinin incelediği bir eklentiyi direk olarak kendi inceleme ve yorumunuz olmadan onların yazısını vererek wpdestek sitesinde yayınlamanız takipçilerinizden biri olan ben ve benim gibilerin üst beklentilerini karşılamayabilir.

Yada kızıyorsanız Eda SUNER gibi şöyle söyleyeyim. Aaaa ne güzel eklenti çalışmıyorsa bile ÇALIŞIYOR. (burası n demek bilmiyorum. Sanırım motive edici bir şey)Valla çocuklar insanoğluna iyilik yaramıyor ben size söyleyeyim…

Sonuç; Amacım kızdırmak değil ben wp ile ilgili ne öğrendiysem siz ve sizin gibi paylaşım platformlarından öğrendim. Her zaman süperr deyip geçmelimiyim. Yoksa arada bir eleştirmelimiyim. Herkez hata yapabilir ben veya siz ne farkeder. Önemli olan doğru veya yanlış eleştrilere hoş görü ile yaklamamız değilmi.
Sevgi ve saygılarımla.
* Bu linkte google ikinci sıradasınız 🙂
http://www.google.com.tr/search?hl=tr&q=nosyon+NED%C4%B0R&meta=

Cevapla
Nosyon nedir? » kişiselayarlar ;)
22 Ağustos 2007, 15:34

[…] WordPress için yeni gelişmeler ve eklentiler nelerdir diye gezinirken aha tam şurada bir eklenti üzerinde yapılan yorumlara denk geldim. Nosyon diye bir kelime gözüme çarptı, daha önce bu kelimeyi duymamıştım… Kelimeyi sarfeden arkadaş sağolsun açıklamasını da yazmış Sayesinde bir kelime daha öğrenmiş oldum… Kelime hazneme hoşgeldin “Nosyon”… Nosyon; Bir şey üzerindeki gerekli bilgi, kavram anlamına geliyormuş… […]

Cevapla
şair
08 Eylül 2007, 17:33

nosyon kelimesi üzerine bendebişiler karalayayım nosyon kelimesi felsefe terimidir. ömür arkadaşımızın tanımı doğru kavram anlamına gelir ancak dediğim gibi felsefede kullanılır.felsefi bir değeri açıklarken(felsefe terimidir terimin ne olduğunu açıklamaya gerek yok sanırım) kullanılır. yoksa günlük hayattaki kavram yerine kullanırsak yanlış olur

Cevapla
Pardus007
26 Haziran 2008, 17:27

Bende bu eklentiyi kullanıyordum. Kaldırdım bant genişliğim hatırı sayılır derecede düştü. Günlük 200MB den şimdi 140 MB lere indi. Tabii bunun yanında çok gerekmediğini düşündüğüm bir kaç şeyde vardı.

Cevapla
Quaresma
05 Eylül 2010, 15:20

Kasıyor diyen arkadaşlara tavsiyem kendi sitemdede kullandığım UserOnline eklentisi. Kurup inceleyip görebilirsiniz.. 2 aydır kullanıyorum herhangi bir sıkıntı yada yavaşlık yaratmadı şimdiye kadar..

Cevapla

Yorum Yapın

Yorumlarınız bizi mutlu eder! Lütfen yorumların kontrol edileceğini ve bağlantılarda rel="nofollow" kullanılacağını unutmayın. Yani isim olarak domain adınızı kullanmak size bir fayda sağlamayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Gereksiz Ayar Verilerinizi Silin!

Clean Options eklentisi hakkındaki yazısını bizimle paylaşan Hakan Demiray'a teşekkürler. […]

Kapat