RSS
47
728x90 ad area

WordPress 3.5 ‘Elvin’ yayınlandı!

WordPress 3.5 'Elvin'

WordPress 3.5 ‘Elvin’ kod ismiyle yayınlandı.

2 ay önce WordPress 3.5 için geri sayım başladı başlığıyla duyurduğumuz WordPress 3.5 sürümü Elvin kod adıyla bugün yayınlandı. Bu sürüm ismini 1927 – 2004 yılları arasında yaşamış jaz davulcusu Elvin Ray Jones‘dan alıyor.

WordPress 3.5 sürümü ile birlikte gelecek yeniliklerden önceki konuda bahsetmiştik. Kısaca üstünden geçersek, yönetim panelinde retina desteği ve basitleştirilmiş karşılama ekranı, klavye navigasyonu, ekran okuyucu desteği, eklentiler için favori eklentiler özelliği ve bağlantılar sayfasının kaldırılması.

Bu sürümdeki en büyük yenilik ise yönetim panelinde yenilenen Ortam Yöneticisi bölümü. Yenilikleri detaylı olarak okumak isterseniz buradan önceki yazıma göz atabilirsiniz.

WordPress 3.5’deki yeni ortam yöneticisini aşağıdaki videodan hızlıca inceleyebilirsiniz.

WordPress 3.5’in henüz Türkçe sürümü yayınlanmadı. Fakat WordPress Türkiye ekibi WordPress 3.5 Türkçe sürümünü en kısa sürede yayınlanacağının haberini Facebook sayfasındaki mesajıyla verdi.

WordPress 3.5 Elvis indir (Türkçe)

WordPress 3.5 indir (İngilizce)

Yazar: wpdestek
Arkadaşlarınla paylaş:
Yorumlar
Yorum Yap
BoyacinBenim
19 Aralık 2013, 11:28

Çok kolay paylaşım için sağolun

http://www.****.com

Cevapla

Yorum Yapın

Yorumlarınız bizi mutlu eder! Lütfen yorumların kontrol edileceğini ve bağlantılarda rel="nofollow" kullanılacağını unutmayın. Yani isim olarak domain adınızı kullanmak size bir fayda sağlamayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Teşekkürler!

300. yazımızda tüm takipçilerimize teşekkür etmek istedik!

Kapat