RSS
47
728x90 ad area

WordPress 3.2 ile tanışın!

WordPress 3.2 ile tanışın!

wordpress 3.2WordPress 3.2,  Gershwin kod adıyla 2 gün önce yayınlandı. Adını ünlü besteci ve piyanist George Gershwin‘den alan WordPress 3.2, önceki sürümlerinden daha hızlı ve daha hafif.

WordPress 3.2 yükseltmesini yapmadan önce WordPress 3.2 için hazır mısınız? başlıklı yazıya gözatmanızı tavsiye ederim. WordPress yeni sürümünde bazı eski sürüm yazılımları desteklemiyor. Bu nedenle, önce sitenizin bulunduğu sunucuya gözatmanızda fayda var.

Bu yeni sürümde sizin için pek çok geliştirme ve yenilik yapıldı. Eğer hazırsanız, birlikte WordPress 3.2‘de yer alan yeni özelliklere gözatalım.

Dikkat çeken yenilikler:

Yeniliklerin tamamına version 3.2(İngilizce) sayfasından ulaşabilirsiniz.

400’den fazla yenilik içeren WordPress 3.2’yi aşağıdaki bağlantıları kullanarak indirin.
WordPress 3.2 (Türkçe)
WordPress 3.2 (İngilizce)

Yükseltmenizi yaparken aynı zamanda aşağıdaki videodan yeniliklere hızlıca gözatabilirsiniz.


Yazar: wpdestek
Arkadaşlarınla paylaş:
Yorumlar
Yorum Yap
Eyüp
08 Temmuz 2011, 13:22

Merhabalar, öncelikle her şey için ellerinize sağlık.Bir sorum olacaktı , wordpresste google site map eklentisini kurdum ping gönderdi , şu anda googleın webmaster araçlarına sitemi doğrulayıp sitemap eklersem 2 adet sitemap mı olur dizinlerde böyle olursa spam olarak işaretlenecekler sanırım bu konuda bilgi verirseniz minnettar olurum Allah razı olsun takip ediyorum cevap yazın lütfen

Cevapla
    Tufan Tunç
    08 Temmuz 2011, 16:41

    Merhaba Eyüp, takip ettiğin için teşekkürler. Site haritanı hem webmaster tools’a eklemen hem de ping göndermen spam olarak algılanmayacaktır. İyi bloglamalar.

    Cevapla

Yorum Yapın

Yorumlarınız bizi mutlu eder! Lütfen yorumların kontrol edileceğini ve bağlantılarda rel="nofollow" kullanılacağını unutmayın. Yani isim olarak domain adınızı kullanmak size bir fayda sağlamayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
WordPress 3.2 için hazır mısınız?

WordPress'in yeni sürümü WordPress 3.2 bugün yayınlandı. Biliyorum, WordPress 3.1.4 […]

Kapat