RSS
47
728x90 ad area

WordPress 3.0 Temaları

WordPress 3.0 Temaları

WordPress 3.0 ile gelen gelişmiş tema özellikleriyle zenginleştirilen bu temalar, blogunuza daha da hakim olmanızı sağlarken ayrıca kullanışlı pek çok özellik de sunuyor. Listelediğim WordPress 3.0 temalarının hepsi ücretsiz.

Mansion Teması

Mansion, fotoğrafçılar için harika bir WordPress teması. Özellikle portfolyo amaçlı kullanmak istediğiniz ve fotoğraflarınızı yayınlayacağınız sitelerize çok uygun. Site anasayfasında resimler küçük boyutlarda gösterilirken, sayfa genişliği de ziyaretçinin ekranına göre kendini ayarlıyor.

Mansion Demo

Mansion temasını buradan indirebilirsiniz.
(İndirmek için siteye üye olmanız gerekiyor.)

Magazeen Teması

Magazeen teması, çift sütunlu yapıya sahip klasik hatlarının içinde önemli detaylar taşıyor. İlk dikkatinizi çekecek olan, tema içerisinde kullanılan tipografi. Yazılar ve başlıklar orantılı ve uyumlu büyüklüklerde ve okunabilirliği çok iyi olan bir tema.

Magazeen Demo

Magazeen temasını buradan indirebilirsiniz.

Mystique Teması

Mystique teması, yönetici panelinden ulaşabileceğiniz pek çok seçenekle birlikte geliyor. Tema, çok güzel bir görünüme sahip ve widget desteği çok iyi. Temada bir çok javascript kullanılmış. Bu sayede butonlar, menüler alışılmışın dışında hareketli açılıyor ve ziyaretçiye hoş bir görünüm sağlıyor.

Mystique Demo

Mystique temasını buradan indirebilirsiniz.

Gadget Teması

Gadget teması, metalik arkaplanı ve klasik sayfa düzeni ile tam da teknoloji içerikli siteler için tasarlanmış bir tema. Bu temanın ücretli ve ücretsiz iki versiyonu bulunuyor. Ücretli versiyonunda ek olarak html 5 ve css3 desteği ile birlikte tema yapımcısından destek almanız mümkün. Bunlar dışında diğer tüm özellikler ücretsiz versiyonda da bulunuyor. Tema WordPress 3.0 ile uyumlu.

Gadget Demo

Gadget temasını buradan indirebilirsiniz.

Suffusion Teması

Suffusion teması, sunduğu yönetim sayfası ile flickr’daki fotoğraflarınızı ve twitter’da son yazılarınızı blog sayfanıza kolayca dahil etmenizi sağlıyor. Temanın 10 farklı görünümü ve 17 farklı renk şeması desteği var. 2 farklı açılır menü seçeneği, 10 farklı widget alanı ve Google Translator desteği ile bir çok kullanışlı özellik sunuyor.

Suffusion Demo

Suffusion temasını buradan indirebilirsiniz.

Sizin de kullandığınız, beğendiğiniz WordPress 3.0 destekli temalar varsa yorumlarınızda belirtin lütfen.

Yazar: wpdestek
Arkadaşlarınla paylaş:
Yorumlar
Yorum Yap
mehmet duman
12 Şubat 2012, 16:52

mystique temasının indirme linki de önizlemeye götürüyor. bir de bu tema türkçe mi?

Cevapla

Yorum Yapın

Yorumlarınız bizi mutlu eder! Lütfen yorumların kontrol edileceğini ve bağlantılarda rel="nofollow" kullanılacağını unutmayın. Yani isim olarak domain adınızı kullanmak size bir fayda sağlamayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
WordPress’in Yeni Sürümü WordPress 3.0.1 yayınlandı

Wordpress'in 3.0 sürümü yayınlanalı henüz 1 aydan biraz fazla olmuştu […]

Kapat