RSS
47
728x90 ad area

Wave Portfolyo ve Blog Temasını Ücretsiz İndirme Fırsatını Kaçırmayın

35$’lık Wave portfolyo ve blog WordPress teması sadece bu ay için ücretsiz indirme sunuldu.

Themeforest sitesi, kaliteli WordPress temalarının satıldığı bir site. Daha önceki projelerimde başvurmuştum. Siteyi ve temayı kaliteli bulduğumu söyleyebilirim.

Themeforest sitesinde ayın ürünü seçiliyor ve bu ürün o ay içinde üyelere ücretsiz sunuluyor. Bu ürün logo, kartvizit, html site tasarımı veya WordPress teması olabilir.

Bu ay, ayın ürünü Wave portfolyo ve blog WordPress teması seçildi. Themeforest sitesine üye olarak 35$ değerindeki bu temayı ay sonuna kadar ücretsiz indirebilirsiniz.

Wave Portfolyo ve Blog Temasının Özellikleri:

Wave WordPress temasının gereksinimleri:

Temayı indirmek için ThemeForest sitesine üye olmalısınız. Üye olup giriş yaptıktan sonra buradan ‘Download it for free’ isimli bağlantıya tıklayıp temayı ücretsiz indirebilirsiniz.

Fatih Toprak bu haberi kendi blogunda benden daha önce yazmış. Buradaki yazısında tema ile ilgili farklı bilgileri edinebilirsiniz.

Yazar: wpdestek
Arkadaşlarınla paylaş:
Yorumlar
Yorum Yap
yemek tarifleri
03 Haziran 2012, 13:53

güzel paylaşım elinize sağlık

Cevapla

Yorum Yapın

Yorumlarınız bizi mutlu eder! Lütfen yorumların kontrol edileceğini ve bağlantılarda rel="nofollow" kullanılacağını unutmayın. Yani isim olarak domain adınızı kullanmak size bir fayda sağlamayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Minimal Türkçe WordPress Teması

Zengin grafik arayüzüne sahip Türkçe WordPress blog teması.

Kapat