RSS
47
728x90 ad area

Teşekkürler!


300. yazımızda tüm takipçilerimize teşekkür etmek istedik!

Bu yazı, WPDestek’teki 300. blog yazımız. Hem bir süredir blogla ilgilenemiyor oluşumuzdan hem de 300. yazı olmasından dolayı bu yazının bizim için ayrı bir önemi var.

Öncelikle tüm okurlarımıza teşekkürler.

Ben okuduğum dönemlerde sadece blogda değil aynı zamanda Facebook ve diğer webmaster forumlarında da aktif olarak WordPress kullanıcılarına yardımcı oldum. Okul bitince çok daha fazla vaktim olur sanıyordum fakat yanılmışım. Bir süredir blog yazılarıma ara vermiş olsam da WordPress Destek Forumu‘nda sorularınızı yanıtlıyorum.

WPDestek’te yazdığım süre boyunca blog yazarlarına yardımcı olabildiğim görmek ve onlardan olumlu yorumlar almak beni çok mutlu etti.  WPDestek okurlarına bize verdikleri bu motivasyon ve pozitif enerji için büyük bir TEŞEKKÜR etmek istiyorum. Bu olumlu yorumlar olmasaydı bu işi bu kadar uzun süre sürdüremezdik.

Bu sene WPDestek’te hem yazılarıyla hem de yorumlarıyla destek olan ortağım/dostum Aytek Barış Direkel‘e de çok TEŞEKKÜRLER! Pek çok kişinin sorununa çözüm buldu ve bıkmadan, usanmadan e-postaları cevapladı. Onca yoğunluğun arasında vakit ayırıp blog yazarlarına destek olması bende hep hayranlık uyandırdı.

Turhost‘a TEŞEKKÜRLER! Geçtiğimiz senelerde de hosting sponsorumuz olan ve bize sorunsuz hizmet veren Turhost bu sene de hosting sponsorumuz. WPDestek’te hem hız hem de hosting özellikleri bakımından hiçbir sıkıntı yaşamadık. Özellikle WordPress kullanıcılarına tavsiye ederim.

Serkan ‘KaiseRCrazY‘ Algur‘a TEŞEKKÜRLER! Nisan-Mayıs aylarında Barış ve ben çılgınca bir işe kalkıştık: WordPress için bir FORUM TEMASI yazmaya başladık. Hem fonksiyonlarını hem de tasarımlarını sıfırdan başlayarak yazdık ve piyasadaki diğer temalar da bizi takip etti. WPDestek Forum Teması’ndan ne bir ücret talep ettik ne de kodlarımızı şifreledik. Daha sonra Barış’ın üniversitesi, benim dizüstü bilgisayarımın bozulmasıyla proje ortada kalacaktı ki Serkan yardımımıza yetişti. 🙂 Şu an WordPress Destek Forumu‘nda son halini göreceğiniz forum temasında hem hataları düzeltti, hem de olmazsa olmaz işlevleri ekledi. Üstelik bunu yapmak için gece gündüz çalıştı. Kendisine ne kadar teşekkür etsem az.

WPDestek Sitesinin Geleceği

Önümüzdeki sene ile birlikte forum temasının son halini vermiş ve yayınlamış olacağız. Açıkçası başlarken, diğer WordPress geliştiricilerinin de desteğini alıp daha kalabalık bir ekiple geliştirmeyi planlıyorduk fakat olmadı. Son halini verdikten sonra o projeyi bitireceğiz.

Elimizde yeni projelerimiz var. Özellikle biri, hem WordPress kullanıcılarını hem de geliştiricileri çok sevindireceğini düşündüğüm bir proje olacak. 2013’ün ortalarında bu projeleri duyuracağımızı sanıyorum.

Blogda artık daha etkili makalelere yöneleceğiz. Önümüzdeki dönemde yazı dizileri ile başlangıçtan – geliştiriciliğe kadar uzanan bir yol haritası izleyeceğiz.

Video anlatımlara yenileri eklenecek. Video anlatımlara başladığımda olumsuz tepki almasından çok korkuyordum fakat gelen yorumlar beni çok memnun etti. Şu ana dek sadece Boldy temasının kullanımına dair bir anlatımımız mevcut. İleride daha fazla anlatım hazırlayacağız. Gördüğüm kadarıyla video anlatımlar karmaşık konularda blog yazılarından daha etkili oluyor.

Destek olmak isterseniz…

Destek olmak isterseniz iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz. Herkese kapımız açık.

Bu yazıyı okuyan herkese TEŞEKKÜRLER!

 

Yazar: wpdestek
Arkadaşlarınla paylaş:
Yorumlar
Yorum Yap
Barış
09 Aralık 2012, 00:59

Sanal alemde tanıdığım çok değerli ve nadir insanlardan biri olan Bilgili, Üretken ve bunlardan en önemlisi ALÇAK GÖNÜLLÜ Ortağım Tufan’a Canı gönülden Teşekür ediyorum.

İnşallah Tufan ile daha nice projelere imza atacağız.

Bizden desteklerini esirgemeyen Serkan Algur ‘ a da çok teşekkür ederim..

Siz wordpress kullanıcılarına kesintisiz hizmet vermemizi sağlayan Türkiye’nin Sayılı Firmalarından olan Turhost.com ‘ u da öneririm.

Cevapla
Bahtiyar PALTACI
10 Aralık 2012, 17:26

güzel işler çıkaran nadir wp sitelerinden biri.. Bu tempoyla devam edersiniz umarım, başarılar..

Cevapla
Serkan Algur
14 Aralık 2012, 19:39

Eyvallah Wpdestek Ekibi 🙂 Elimizden geleni yapabildiysek ne ala. Tufan, laptop düzeldiyse senle bi kahve olayına girişelim tekrardan 🙂

Cevapla
  Tufan Tunç
  14 Aralık 2012, 23:01

  Düzeldi, şükür 🙂 Haberleşelim, görüşelim en kısa zamanda.

  Cevapla
   Serkan Algur
   14 Aralık 2012, 23:52

   Whatsapp’tan bilgilendirileceksin 😀

   Cevapla
    Tufan Tunç
    23 Aralık 2012, 13:55

    Bekliyorum 🙂

    Cevapla
Emre Uludağ
28 Ağustos 2013, 19:30

Burada olmaktan ve forumda insanların sorunlarına çözüm bulmaktan gayet mutluyum. Umarım wordpress konusunda her insan fayda sağlayacak işler yapar ve wpdestek ten öğrendiklerini diğer insanlarlada paylaşırlar.

Cevapla
  Tufan Tunç
  01 Eylül 2013, 18:06

  Emre,
  Desteğin ve WordPress kullanıcılarına yardımcı olduğun için sana da teşekkür ederim.
  Forumda harika bir iş çıkarıyosun 🙂

  Cevapla
   Emre Uludağ
   01 Eylül 2013, 19:15

   Rica ederim Tufan,

   Wpdestek’te olmaktan gayet mutluyum. Elimden geldiğince sorunları olanlara yardım etmeye çalışıyorum. WordPress’in kullanılması ve gelişmesinde benimde katkım oluyorsa mutluyum.

   Wpdestek’in nice mutlu yıllara erişmesi dileğiyle…

   Cevapla
مصنع بلك للبيع
26 Eylül 2013, 12:33

tüm işleriniz çok başarılı, teşekkürler

Cevapla
ANL
30 Mart 2014, 21:33

bizde size teşekkür ederz

Cevapla

Yorum Yapın

Yorumlarınız bizi mutlu eder! Lütfen yorumların kontrol edileceğini ve bağlantılarda rel="nofollow" kullanılacağını unutmayın. Yani isim olarak domain adınızı kullanmak size bir fayda sağlamayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
WordPress İle E-Dergi Oluşturun

Page Flip Image Gallery Eklentisi sayesinde Wordpress ile e-dergi oluşturmak […]

Kapat