RSS
47
728x90 ad area

Templatemonster’dan Ücretsiz Premium Tema Kazanın

cekilis

 

 

WordPress Destek Sitesi ve Templatemonster.com/tr (Template monster içinde onbinlerce hazır web sitesi şablonu bulunan arşiv sitesi) iş birliği ile siz okuyucularımız için bir çekiliş hazırladık.

 

Bugün (04.10.2013)  başlayan  çekiliş 12 Ekim 2013 Cumartesi günü saat 00:00 itibari ile sona erecektir. Çekiliş neticesinde toplam 10 Şanslı okurumuz Templatemonster dan %100 indirim kuponu kazanacaktır.

 

Twitter (1 çekiliş hakkı) ve Facebook (1 çekiliş hakkı) hesaplarınızda bu konunun da bağlantısını içeren Templatemonster.com/tr Hangi TemplateMonster temasini ve neden kazanmak istediginizi belirten bir gönderi paylaşarak çekiliş hakları kazanabilirsiniz.

Paylaşım adreslerini konu altında yorum yaparak belirttiğiniz taktirede incelenip kazandığınız çekiliş haklarınız yine konu altında ki yorumlarda ilan edilecektir.

Her bir Sosyal paylaşım sitesinde ki paylaşımınız 1 çekiliş hakkı kazandıracaktır.Bir kişi en fazla 2 çekiliş hakkı ile katılabilecek.

Kazanan şanslı okurlarımıza bilgilendime maili, %100 indirimli promosyon kodu (bu promosyom kodu ile templatemonster.com/tr sayfasına girip istedikleri temayı ücretsiz olarak alırlar) ve kodu nasıl kullanıcaklarına dair bir mail ulaştırılacaktır.

 

 

Yazar: wpdestek
Arkadaşlarınla paylaş:
Yorumlar
Yorum Yap
Castiel
31 Mart 2014, 18:26

Template monster’a girdiğimde şahsen şaşırdım Türkçe desteğine başlamışlar adamlarda anladı tabi bizden para kazanmayı sırf bu yüzden Türkçe dil desteği vermişler

Cevapla
Bilezikci Gold
08 Ağustos 2014, 17:04

teşekkürler.

Cevapla

Yorum Yapın

Yorumlarınız bizi mutlu eder! Lütfen yorumların kontrol edileceğini ve bağlantılarda rel="nofollow" kullanılacağını unutmayın. Yani isim olarak domain adınızı kullanmak size bir fayda sağlamayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
WordPress Veritabanı Neden Optimize Edilmelidir?

Bu yazıda WordPress veritabanı optimizasyonu ve manuel temizlik yöntemlerini açıkladık.

Kapat