RSS
47
728x90 ad area

H-Yaman.Com

H-Yaman.Com

Günlük tanıtımlarımıza ilk olarak Hamdi Yamanile başlıyoruz. “Janjanlı bir hayat ve bilgisayar serüveni” sloganı ile neşeli kişiliğini bizimle paylaşan Hamdi günlüğünde kendinden, hayatından, teknolojiden ve daha bir çok farklı mevzudan bahsetmektedir.


Kategorilerine şöyle bir gözatacak olursak;

Benim Dünyam
Bilgisayar
Cep Telefonu
E-Kitap
Grafik
Gündem
internet
Kategorisiz
Musiki
Nüktedan
Oyun
Spor
Teknoloji
Test
TV-Sinema
Umumi
Web Mevzuları

Hamdi’nin günlüğü aslında orjinal kelimesinin tam karşılığı diyebiliriz. Yazıları, denemeleri, makaleleri ile bir çok kişinin beğenisini kazanmış ve çevresinde geniş bir ziyaretçi kitlesi toplamıştır. İçerik Hırsızlarının gittikçe arttığı günümüzde, onların tam aksine bir yol izleyip kendince dile getirmiştir hayattan tecrübelerini.

Tavsiyemiz Hamdi‘nin sitesini ziyaret etmeden, bir selam verip çayını içmeden geçmeyiniz.

NOt: Günlüklerinizin WordPress Destek’te tanıtılmasını istiyorsanız lütfen iletişim bölümünden belirtiniz. Günlüğünüz değerlendirildikten sonra uygun görülürse yayınalanacaktır.

Yazar: wpdestek
Arkadaşlarınla paylaş:
Yorumlar
Yorum Yap
H-Yaman » Maskeliymiş Aylinmiş Hadi Ordan
05 Ocak 2007, 08:38

[…] Ocak 2007 Maskeliymiş Aylinmiş Hadi Ordan Kategori : Benim Dünyam | Bıdı bıdı var Toplam Okunma: 1 | Bugünkü Okunma: 1 Sabah sabahgözümü açar açmaz yine yağmur ile selamlaşıyoruz. Böyle yağmurlu havaları hep sevmişimdir ancak önceden de belirttiğim gibi beni ıslatmadığı takdirde (: Böyle havada Yaşar’ın yeni albümünü de dinlemenin keyfini fazlasıyla çıkartıyorum. Hoş bir albüm olmuş tavsiye edilir. Bir de burnum akıyor, boğazım acıyor, öksürüyorum; herhalde grip oldum ): Salgın mıymış neymiş şu günlerde? Umarım fazla etkili olmadan çekip gider virüs kardeşler (: Gelelim normal hayatımıza. Efem dün internette “Maskeli Aylin” olarak bilinen genç bir kızın videosunu izledim. Kız müzik eşliğinde dans ediyor, soyunuyor. Buraya kadar tamam da bir olay var ki gülmekten kendimi alıkoyamadım. Kız bu videoyu paraya ihtiyacı olduğu için çekmiş. Benim izlediğim birinci bölümüymüş, ikinci bölümü ise internetten satılıyormuş. Kız “paraya ihtiyacım olduğu için yaptım ne yani kötü yola mı düşseydim” demiş. Ah şekerim ah sen kendini hangi yolda sanıyorsun ki . Üstelik Türk medyası da bu kıza destek çıkıyormuş. Allahım sen bizim aklımızı koru! Üstelik kızın videosu Youtube’un popüler videoları arasında. Yanlış anlaşılmasın videonun tamamını izlemedim. Sadece merakımdan dolayı ufak bir kısmını şey ettim (: Unutuyordum Wpdestek.com da sitem hakkında bir yazı yazmış şurada. Wpdestek.com ekibine bu ince hareketlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Bana gelince yazının başında da belirttim az hasta gibiyim, bilgisayarıma yeni format atmama rağmen beni çıldırtıyor, yeni maceralar yaşamaya devam ediyorum. Bir de ablamın mp3 krizi tutmasa ne güzel olacak ama elden ne gelir hayatın tadı, tuzu, biberi bunlar.  Dedikodu merkezinde 0 bıdı bıdı var Sen de yap içinde kalmasın (: […]

Cevapla
Alone
05 Ocak 2007, 22:03

Merhaba;

Site tasarımı gayet güzel.. H-Yaman ve Yakuter’e tebrikler.

Cevapla
MyDooM
06 Ocak 2007, 22:46

Hamdi’nin Sitesi Hakketen Tam Günlük Modeline uyan bir site .. Çünkü yazdığı yazıLar tamamen Kendi anLatımı ve Kendi Lisanı. Dişican KeLimesi Örneğin iLgimi Çeken 🙂 Blog Hayatındaki Bu Başarılı Serüvenini Okumak isteyen arkadaşLarın MutLaka ziyaret etmesi Gereken siteLerden Biri diye düşünüyorum Bende 🙂

Cevapla

Yorum Yapın

Yorumlarınız bizi mutlu eder! Lütfen yorumların kontrol edileceğini ve bağlantılarda rel="nofollow" kullanılacağını unutmayın. Yani isim olarak domain adınızı kullanmak size bir fayda sağlamayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Coffee N Cream Türkçe

Sırrı tarafından Türkçe'ye çevirilmiş olan Coffee N Cream temasını buradan […]

Kapat