Hoşgeldin, ziyaretçi! ( Kayıt Ol )
Cevap Yaz
26 Kasım 2012, 7:04
Konu Sayısı: 3
Konu Puanı: 0

wordpress’e smf forum entegre etmek?

merhaba arkadaşlar ben wordpress kurdum.Buna smf forum entegre yapamilirmiyim bu mümkünmü?
08 Aralık 2012, 22:32
Baris
Yönetici
Konu Sayısı: 2

Konu ile alakalı şu eklentiyi buldum ancak eklenti uzun süredir güncellenmediğinden dolayı şu an ki sürümlerinde sıkıntı çıkarabilir.

http://wordpress.org/extend/plugins/wp-smf-a-simplemachines-bridge/installation/

Ayrıca WordPress ile Smf veya başka bir sistemin entegresinin sağlıklı olacağını düşünmüyorum..

Eğer amacınız hem blog hem forum kurmaksa ayrı klasörlerde veya subdomain olarak 2 wordpressi aynı veritabanına farklı tablo ön ekleri ile kurup aynı USER tablosunu kullanmasını sağlayabilirsiniz.Bu şekilde forumunuz da ki tüm üyeler wordpressinize de üye olmuş olacaktır.

01 Mayıs 2016, 13:56
birnc
Üye
Konu Sayısı: 0

Merhaba,

WordPress candır diyorsunuz. Bu eklentiler sunucuda garip şeylere sebep oluyor. Eklenti güncelliyoruz ve sunucuda toplu mail sırası oluşuyor. Kesinlikle wordpress’i çok iyi anlamak gerek.

İşlerinizde başarılar dileriz.
Web Tasarım Ajansı birNC

HIZLI CEVAP YAZ
Bu konuya yorum yapmak için Kayıt Ol.
Eğer üyeyseniz, buradan giriş yapabilirsiniz.
Cevap Yaz
WordPress Destek Forumu Yasal Uyarı
Yazılım: WordPress
Tema: WPDestek WordPress Forum 1.6 Alfa

WordPress Destek | WordPress Destek Forumu
5651 sayılı kanun'un 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre paylaşımlardan paylaşımı yapan üyeler sorumludur. Wpdestek.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler, url adresi ile iletişime ( wpdestek@wpdestek.com ) geçilmesi halinde, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 48 saat içerisinde gereken işlemler yapılacaktır.