Hoşgeldin, ziyaretçi! ( Kayıt Ol )
Cevap Yaz
25 Aralık 2016, 1:42
Üyelik Tarihi: 25-12-2016
Mesaj Sayısı: 2
Konu Sayısı: 2
Konu Puanı: 0

Seslikod Chat Sitesi

İnternet çağının geliştiği şu son zamanlar’da teknoloji gibi imkanların bizlere sunduğu sonsuz avantajlar yer almaktadır. İnternet aracılığı ile mobil yada masa üzeri, düzüstü, tablet gibi cihazlar kullanılarak ihtiyaçlarımızı gidermeyi başarıyoruz. Ayrıca bu sistemler üzerinden sosyal paylaşım ağlarına, facebook, instagram, twitter ve daha niceleri gibi yerlerde eğleniyor vakit geçiriyor, paylaşımlar ve sohbetler ediliyor. Bunları artık herkes biliyor ama buradaki tehlikeleri de göz ardı etmemek lazım günümüz’de bu sosyal ağlarda neler yaşanıyor hepimiz biliyoruz haberler’de takip ediyoruz, ama Sesli Chat Sitesi güvenilir, insanları tehlikeye sokmayan, paylaşım sitelerinde yaşanan talihsizliklerin yaşanmadığı Sesli Sohbet Siteleri. Hem çok yakında çoklu mikrofon hizmetine geçiş yapılarak insanlar dahah iyi ortamlarda sohbetler edecek ve güvenli kişilerle tanışarak arkadaş olabilecek.

http://www.seslikod.com güvenilir ve kaliteli sesli chat sitesi olarak bayadır bu alanlar’da insanlara hizmet eden mekandır. Tehlike arz etmeyen, insanların güvenli ortamlarda istedikleri kadar, sesli kameralı sohbetler yaparak zaman geçirdikleri platformdur. Bu platformda dünyanın her yerinden katılım yapan insanları bulabilmek mümkündür, Bay ve bayan olmak üzre her yaşta insan giriş yaparak farklı kişilerle tanışma ve arkadaş olma avantajını yakalıyor. Sizler’de isterseniz bu yeri ziyaret edebilirsiniz tamamen ücretsizdir.

Konu Etiketleri:,
HIZLI CEVAP YAZ
Bu konuya yorum yapmak için Kayıt Ol.
Eğer üyeyseniz, buradan giriş yapabilirsiniz.
Cevap Yaz
WordPress Destek Forumu Yasal Uyarı
Yazılım: WordPress
Tema: WPDestek WordPress Forum 1.6 Alfa

WordPress Destek | WordPress Destek Forumu
5651 sayılı kanun'un 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre paylaşımlardan paylaşımı yapan üyeler sorumludur. Wpdestek.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler, url adresi ile iletişime ( wpdestek@wpdestek.com ) geçilmesi halinde, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 48 saat içerisinde gereken işlemler yapılacaktır.