RSS
47
728x90 ad area

Facebook’ta takip etmeniz gereken 5 WordPress sayfası

Takip Etmeniz Gereken 5 WordPress Facebook Sayfası

Facebook’ta önerdiğimiz sayfaları takip ederek WordPress bilginizi geliştirebilir, merak ettiğiniz konularda yardım alabilirsiniz.

Facebook artık hepimizin hayatına girdi ve aktif bir şekilde kullanıyoruz. Peki Facebook’ta geçirdiğiniz süre içerisinde WordPress deneyiminizi de geliştirmek istemez miydiniz? Bu yazıda tanıtacağım Facebook sayfalarını takip ederek WordPress hakkında yenilikleri takip edebilir ve yardım alabilirsiniz.

WordPress

WordPress’in resmi Facebook fan sayfası.

Bu sayfada WordPress ile ilgili yeni sürüm notları, etkinlik haberleri ve istatistikler hakkında bilgiler paylaşılıyor. WordPress’in resmi Facebook fan sayfasını takip ederek WordPress’in gelecek sürümleri hakkında fikir edinebilirsiniz.

WordPress Türkiye

WordPress Türkiye sitesinin resmi Facebook fan sayfası.

Bu sayfada Türkiye’deki WordPress gelişmeleri hakkında bilgiler veriliyor. WordPress hakkında ipuçları paylaşılıyor ve WordPress Türkiye blogunda yayınlanan yeni yazılar duyuruluyor. WordPress Türkiye sayfasında Türkiye’deki WordPress etkinlikleri hakkında da bilgiler mevcut. Yapılan bir ankette yeni bir etkinlik planı içerisinde olduklarını duyurmuşlardı. Mutlaka takip etmenizi tavsiye ederim.

WordPress Destek

WPDestek.com Facebook fan sayfası.

Bu blogda yayınlanan yazıları paylaşıyorum. WordPress Destek Facebook sayfasını takip ederek Böylece blogu her zaman ziyaret etmeden yeni bir yazı yayınlandığında haberdar olabilirsiniz. Ayrıca ilerleyen zamanlarda WordPress kullanımıyla ilgili ipuçları paylaşmaya yönelik bir planım var.

WordPress Türkçe Destek

WordPress kullanıcılarının sorunlarını tartıştığı WordPress Destek sayfası.

Merak ettiğiniz konuları bu sayfada paylaşarak, diğer takipçilerle bu konuyu tartışıp bilgi edinebilirsiniz. Yine bu sayfada çeşitli ipuçlarına rastlamanız da mümkün. Takip etmenizde fayda var.

Matt Mullenweg

Bu yazıyı okuyorsanız, Matt Mullenweg’i mutlaka tanıyorsunuzdur diye düşünüyorum. Bu sayfa, WordPress geliştiricisi Matt Mullenweg’in sayfası.

Matt, bu sayfada daha çok WordPress’in aldığı ödülleri ve WordPress’in kullanım istatistiklerini paylaşıyor.

WordPress.com

Biliyorum, başlıkta 5 sayfa demiştim. Bununla birlikte 6 oldu ama bu sayfayı ekstra olarak paylaşıyorum 🙂

WordPress.com adresinde blog yazıyorsanız eğer, bu sayfayı da takip edebilirsiniz.

WordPress.com blogları için yeni özelliklerin paylaşıldığı sayfa. Bu sayfada ayrıca WordPress.com blogları için eklenen yeni temalar duyuruluyor.

Yazar: wpdestek
Arkadaşlarınla paylaş:
Yorumlar
Yorum Yap

Yorum Yapın

Yorumlarınız bizi mutlu eder! Lütfen yorumların kontrol edileceğini ve bağlantılarda rel="nofollow" kullanılacağını unutmayın. Yani isim olarak domain adınızı kullanmak size bir fayda sağlamayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Diary Türkçe WordPress Teması

Diary WordPress Teması, günlük görünümünde tasarlanmış kişisel bloglar için oldukça […]

Kapat