RSS
47
728x90 ad area

Blix Teması Falan Filan Düzenlemesi

Blix Teması Falan Filan Düzenlemesi


Blix teması bir çok WordPress kullanıcısının denemiş olduğu hoş bir temadır. Falanfilan.org yayın hayatına bu tema ile başlamış ve oldukça ilgi çekmişti. Site günden güne gelişmiş ve tema düzenlemeler sonucu nerdeyse tamamen görünüm değiştirmişti. Son haliyle de böyle görünüyordu. Türkçe’leştirilmiş ve resimde gördüğünüz şekle bürünmüş tema Falanfilan tarafından yayınlandı.

Bu güzel Türkçe temayı buradan indirebilirsiniz.
Alternatif indirme linki

Yazar: wpdestek
Arkadaşlarınla paylaş:
Yorumlar
Yorum Yap
Vehbi
30 Aralık 2006, 12:11

Erhan kardes tamda konusuna değindin walla. bende blix temasını kullanıyorum ama bir kac sorun war bir kac resim cıkmıor hearder arkan plan birde yorumlar icin hazırlanan gif resimide cıkmıyor ben cözemeedim olayı .. bir yardımcı olurmusun..

Cevapla
yakuter
30 Aralık 2006, 12:37

Vehbi sorununu çözebilmek için temanın stil dosyasına oldun .php dosyarına olsun iyi bir bakmak lazım. Yaptığın değişikliklerden dolayı bu sroun oluşmuştur. Değişiklikleri geriye doğru uygulamayı denesene 😉

Cevapla
Vehbi
30 Aralık 2006, 15:58

İndirdiğim gibi yükledim. hiç bir şeye ellemedim.Hamdi sordum birde oda stil dosyasına bak dedi baktım. resimlerin yollarınıda bir sorun olabileceğini söledi baktım. çıkmayan resimlerin yollarına normal diğer resimlerde aynı link adresi var onlar cıkıyor sölediklerim cıkmıyor :S

Cevapla
Marin
10 Ocak 2007, 02:01

Merhaba arkadaslar ben bu blix temasinin home ve about butonlarini nasil degistiririm? En aziondan o butonlarin backgroun renklerini degisitrmek istiyorum? Yardimlariniz icin tesekkur ederim.

Cevapla
Nurettin
27 Ekim 2012, 23:10

Merhaba,
Konunun üzerinden 6 yıl geçmiş, bu temayı aramaktayım fakat sağlam bir link bulamadım. Elinizde varsa tekrar upload etme imkanınız var mı ? Şimdiden teşekkür ediyorum.

Cevapla
  Tufan Tunç
  19 Ocak 2013, 08:11

  Tema elimizde yok.
  Fakat daha fazla aramanı da tavsiye etmem, çünkü bu kadar eski temalar yeni sürüm WordPress’lerde çalışmıyor veya çok fazla hata veriyor.

  İyi bloglamalar.

  Cevapla

Yorum Yapın

Yorumlarınız bizi mutlu eder! Lütfen yorumların kontrol edileceğini ve bağlantılarda rel="nofollow" kullanılacağını unutmayın. Yani isim olarak domain adınızı kullanmak size bir fayda sağlamayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Kategorinin Yazıları Eklentisi

Eklenti Adı : Kategorinin Yazıları Eklentisi İşlevi : Bu eklenti […]

Kapat