RSS
47
728x90 ad area

20 Göz Alıcı WordPress Fotoğrafçılık Temaları

Tarihe şöyle bir geri dönüş yaptığımız zaman John Herschel tarafından icat edilen bir kelime “fotoğraf” bizler belirlibir görüntü olduğunu biliyoruz. Tekniği tarih boyunca büyük ölçüde değişmiş olsada, genel kavramı kesin olarak korunmuştur. Yunanca’dan çevirilmiş orijinal anlamı “ışık ile çizim” manasında çevirilmektedir. Fotoğrafçılık ışık ile ilgili olduğu için bu şekilde adlandırılmıştır.

Zaten bilindiği gibi, fotoğrafçılık teknikleri günümüzde çok hızlı bir şekilde değilmektedir, bunu modern çağın gereksinimleri diye de adlandırabilmemiz mümkün olacaktır. Tabiki en önemli nokta ise fotoğrafçı’nın yaptığı bütün iyi işler ve başarıları bulunmaktadır, elbette bu orantıda bunların sunumunu yapabileceği iyi bir kişisel web sitesinede ihtiyaç duyulmaktadır. İyi araç seçimi süphesiz ki bir fotoğrafçıyı bir adım ileriye taşıma noktasında sorumluluklarıda beraberinde getirmektedir.

Neden WordPress Temalar Tercih Edilmelidir?

Sunumlarınızı yapabileceğiniz iyi bir araç söz konusu olduğunda, WordPress Temaları akla gelen ilk şeyler arasında gelmektedir. Sadece bu kadar popüler olduğu için değil, ayrıca kullanıcı dostu ve kullanım kolaylığı konularınıda ele alırsak gerçekten iyi bir neden olabilir. Bir fotoğrafçı daha iyi görüntüyü elde edebilmek için benzersiz ürünler yapmak için ekranın arkasında saatlerce çalışmayı her zaman sever. Onların oluşturduğu zaten harika eserler bulunmakta, ancak bu benzersiz eserleri başkalarına gösterebilmek için bir araca ihtiyaçları vardır ve bunun için kullanılabilecek en iyi araç kesinlikle WordPress olabilir.

WordPress site çalıştıranlar çok iyi bilirler, günümüzde artık bunun için bir webmaster’a bile gerek duyulmaz. Kim kendi sitesini yönetip istediği şekilde yön vermek istemez ki? Belirli beceriler ile siz WordPress temanızı istediğiniz şekilde işleyebilir ve çalışmalarınızı kolaylıkla yönetebilirsiniz. WordPress ile nasıl çalışacağınızı öğrenmek için çok çaba harcamanıza gerek yoktur, yinede mükemmel görünmek istiyorsanız önünüzde üç seçenek olduğunu unutmayın: Bunun için birini işe almanıza gerek yok, bunu kendiniz özel hedefleriniz doğrultusunda daha önceden tasarlanmış ürünleri satın alarak öğrenmek için biraz çaba gösterdiğinizde en iyi sonuçları alacapınıza emin olabilirsiniz. Şimdi sizin için büyük bir soru geliyor, sizin için en kolay yok nedir?

Bu sizin kendi tercihiniz ile ilgili olarak değişebilir, uzun bir zaman ayırıp kendiniz öğrenebilirsiniz, daha fazla para harcamak yada daha çok enerji tüketmek bir yol olabilir, bu tamamen kişisel bir tercih sebebidir. Size basit bir çözüm önermemi isterseniz piyasada kendi itibarını kurmuş şablon yapan bir şirketten ürün satın alarak iyi bir çözüm olabilir. TemplateMonster.com en uyggun fiyatlar ile kalıcı çözümler üreterek 10 yıldır müşterilerini memnun etmektedir. Bu alanda çok fazla deneyime sahip ve onlar gerçekten ne gerektiğini iyi biliyor. Biz sizler için sitemize onların şablonlarından bazılarını koymaya karar verdik.

Seçmek için bir çift neden daha TemplateMonster

Piyasadaki şablonların kesinlikle en büyük sağlayıcılarından biri olmasının yanı sıra, TemplateMonster büyük bir müşteri hizmeti sunmaktadır. Onların 7/24 desteği ve çalışanlarının her zaman sorunları çözmek adına hazırdır. TemplateMonster tarafından hazırlanan yeni Framework ile birlikte gelen yeni WordPress temalarını işleyebilmek o kadar kolay ve işlerinizi büyük ölçüde zamanınızdan kazandırır. Cherry Framework ücretsiz ve eşsiz bir üründür. Bu Responsive (Duyarlı) WordPress temaları kullanıcı ile iletişim kurabilmek için tasarlanmıştır.

Sizler için aşağıda yaptığım paylaşımları inceleyerek, web sitenizin kalitesinin ne denli etkilenebileceği hakkında bir fikir vermek isterim. Aşağıda bulunan şablonlar Cherry Framewor’e dayalı olarak çalışmaktadır. TemplateMonster sizlere şık kaliteli şablonlar sunmanın yanı sıra, başarınında garantisini sunmaktadır. Onların işinin yaratıcılık olduğunu lütfen unutmayın. Bu şablonlara sahip olmayı istiyorsanız sitemiz üzerinden alışverişinizi kolaylıkla gerçekleştirebilmeniz mümkün.

Gölge Tarzı – Cherry Framework Tasarım Teması

Web sitenizin stil seçimi kişisel bir seçenek, bu yüzden web sitenizin sizi konuşabileceğinden emin olun.

45827-wp-b

Ayrıntılar |
Demo

Güzel ve Temiz – Cherry Framework WordPres Teması

Eğer siz güzel ve dokunaklıbir şeyler arıyorsanız, bu portföy ile bir başlangıç yapmanız gerçekten etkileyici olabilir. Daima mümkün olduğunca hafif olması gerekiyor, ve bir fotoğraf gibi görünmesi sağlanmış.

Bootstrap Cherry Framework Responsive WPML ready WordPress Theme

Ayrıntılar |
Demo

Harika Mor Etkileşim – Responsive Web Site

Siz bir kraliyet rengi olan mor rengine tutkun musunuz? Bu çoğu insanda olan bir şeydir. Bu yaratıcı tasarım gerçekten sizin için bir şey ifade ediyorsa bunu ilk tercihleriniz arasına almalısınız.

Bootstrap Cherry Framework Responsive WordPress Theme

Ayrıntılar |
Demo

Basit ve Güzel Responsive WordPress Teması

Temel renkler kullanılarak sadece içeriğin değeri vurgulanmış. Bu temayı satın alarak kendinize bir avantaj yaratabilirsiniz.

Bootstrap Cherry Framework Responsive WordPress Theme

Ayrıntılar |
Demo

Şık Koyu Kişisel Portföy WordPress Web Sitesi

Eğer sitenizde çekici fotoğrafların sunumunu gerçekleştirmek istiyorsanız, hiç bir şey parlak ve metalik renklerden daha çekici olamaz.

Bootstrap Cherry Framework Responsive WordPress Theme

Ayrıntılar |
Demo

Yaratıcı Sadelik – Cherry Framework Responsinve WordPress Tasarım

Bu temaya baktığınızda özel bir şeyler olduğunu hissettiğinizi biliyorum, ayrıntılara bir göz attığınızda temanın sizi ne kadar çok içine çektiğini daha iyi anlayacaksınız.

Bootstrap Cherry Framework Responsive WordPress Theme

Ayrıntılar |
Demo

Huzurlu bir Dokunuş – Kişisel Portföy WordPress Web Sitesi

Bu duyarlı web sitesi başkaları ile fikirlerinizi ve düşüncelerinizi paylaşabileceğiniz sakin ve yaratıcı kişiliğinizi ortaya koyabileceğiniz hoş bir tasarım.

Bootstrap Cherry Framework Responsive WordPress Theme

Ayrıntılar |
Demo

Kahverengi Responsive Fotoğrafçılık WordPress Teması

Bu tema her şeyden fazla iş ile alakalı müşterilere yoğun bir ilgi sunmaktadır. Emin olun bu temayı kullanınca ne demek istediğimi daha yakından anlayabileceksiniz.

Bootstrap Cherry Framework Responsive WordPress Theme

Ayrıntılar |
Demo

Güzel ve Temiz Stüdyo Tasarımı WordPress Tasarımı

Bu stüdyo tasarımı oldukça basittir. Bu eşsiz ve ilham verici içerik için sadece bir arka plan.

Bootstrap Cherry Framework Responsive WordPress Theme

Ayrıntılar |
Demo

Güzel ve Kaygan Fotoğrafçı Haber Şablonu

Birbirleri ile fotoğraflarını paylaşmak isteyen fotoğrafçılar için ideal bir tasarım. İleriye atılacak bir adım ve fikir paylaşımı hakkında bir web siteniz olsun istemez misiniz? Bu harika tema bu güzel küçük topluluğun bir parçası olmak için başkalarını ağırlayabilir.

Bootstrap Cherry Framework Responsive WordPress Theme

Ayrıntılar |
Demo

Güzel Profesyonel Portföy Duyarlı WordPress Web Sitesi

Eğer gerçek profesyoneller ile paylaşımlarda bulunmak istiyorsanız daha iyi bir tema bulamayacağınızı belirtmekte fayda var. Bu gerçekten yetenekli insanlara gösterilen projeler üzerinde yoğunlaşmaktadır.

Bootstrap Cherry Framework Responsive WordPress Theme

Ayrıntılar |
Demo

Samimi ve Güzel Cherry Framework Fotoğrafçılık WordPress Teması

İlk bakışta bu portöy ile ilgili pek önemli bir şey gözükmüyor. Ancak ayrıntıları çok iyi düşünülmüş basit ve dayanılmaz WordPress temalarından birisidir.

Bootstrap Cherry Framework Responsive WordPress Theme

Ayrıntılar |
Demo

Son Bahar Geldi – Cherry Framework Responsive WordPress Teması

Bu son bahar teması çok güzel ve şık duruyor. İlk kişisel portföy tasarımı için gerçekten özel bir tasarım ve iyi bir başlangıç.

Wordpress Theme

Ayrıntılar |
Demo

Şaşırtıcı Sıcı Tasarım Kişisel Portföy Tasarımı – Cherry Framework Bootstrap Tema

Harika tasarım, inanılmaz renk seçenekleri ve güzel fotoğraflar – başarıya ulaşmak için güzel bir formül.

Wordpress Theme

Ayrıntılar |
Demo

Düğün Fotoğrafçıları için WordPress Duyarlı Web Sitesi

Siz bir düğün fotoğrafçısı mısınız? Muhtemelen güzel ve temiz olarak fotoğraflarınızı sunmak adına bir web sitesi ihtiyacınız bulunuyor, bu sizin için en iyi yol olacaktır.

Responsive WordPress Theme

Ayrıntılar |
Demo

Yaratıcı Fotoğraflar İnanılmaz Tasarım – Cherry Framework

Bu en modern responsive ve parlak temaların başında gelmektedir. Özellikle yeni markaları web ışıltısı yapmak için tasarlanmış.

Wordpress Theme

Ayrıntılar |
Demo

Yaratıcı Kişisel WordPress Teması

Siz kalabalık arasından sıyrılmakmı istiyorsunuz? Güzel ve sade insanların sizi takip edeceğinden emin olabilirsiniz!

Wordpress Theme

Ayrıntılar |
Demo

Şaşırtıcı Kalite – WordPress Fotoğrafçılık Teması

Bu tasarım okuyucularını suskun hale getirecektir, yüksek çözünürlükteki inanılmaz kaliteli fotoğraf paylaşımları yapabilmek için özel bir tasarıma sahiptir.

Wordpress Theme

Ayrıntılar |
Demo

Şaşırtıcı ve Modern Moda – WordPress Tema

Web sitenizi güncel görünümlü yapmak, modern olma sürecinin sadece bir parçasıdır. Web site içeriğine kesinlikle yakalamak gerekir!

Wordpress Theme

Ayrıntılar |
Demo

İnanılmaz Gümüş Parlak WordPress Teması

Güzelkik bir şey, ancak popülerlik ebedi değildir. Ancak gümüş tasarımlar ne olursa olsun ve ne zaman kullanılırsa kullanılsın her zaman ayrı bir çekicilik taşımaktadır.

Wordpress Theme

Ayrıntılar |
Demo

 

Yazar: wpdestek
Arkadaşlarınla paylaş:
Yorumlar
Yorum Yap
Muhammet
19 Ocak 2014, 23:11

Ücretsiz bir tema olsaydı. Çoook güzel olabilirdi.

Cevapla
MustafaOkanKaya
18 Nisan 2014, 01:37

Eline salğlık güzel paylaşım

Cevapla
hasan
01 Ekim 2014, 11:02

çok güzel temalar var gerçekten ama ücretli.

Cevapla

Yorum Yapın

Yorumlarınız bizi mutlu eder! Lütfen yorumların kontrol edileceğini ve bağlantılarda rel="nofollow" kullanılacağını unutmayın. Yani isim olarak domain adınızı kullanmak size bir fayda sağlamayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Son kayıt olan kullanıcıları gösterme yöntemi

Ziyaretçileriniz WordPress sitenize üye olabiliyorsa, küçük bir kod yardımı ile […]

Kapat